Alternatywa – pożyczka bez BIK dla firm

Prowadzenie działalności gospodarczej związane jest z ponoszeniem kosztów na jej rozwój. Bywa i tak, że stajemy przed dylematem skąd pożyczyć pieniądze na modernizację linii produkcyjnych, wyposażenie magazynu itp., bo bank odmówił pożyczki. Alternatywą jest pożyczka pozabankowa, a dokładniej ujmując pożyczka bez BIK. Sprawdź, na co możesz uzyskać taką pożyczkę.

 

Co to znaczy pożyczka dla firm bez BIK

 

Jeśli bank odmawia nam jako firmie udzielenia pożyczki, oznacza to, że nie jesteśmy dla niego wiarygodnym przedsiębiorcą. Powodów może być wiele. Niemniej jednak najczęściej spotykanym jest figurowanie w bazie BIK, a dokładnie jako firma, która nie wywiązuje się ze zobowiązań finansowych. I uwaga. Na rynku spotkamy się z wieloma firmami pożyczkowymi, które udzielają pożyczek pozabankowych bez sprawdzania BIK. To oczywiście bardzo korzystne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, któremu w banku nie udało się uzyskać pożyczki.

Na co pożyczka pozabankowa dla firmy?

 

Każda pożyczka pozabankowa rozpatrywana w kategoriach pożyczki dla firm wymaga przedstawienia przez przedsiębiorcę jej celu. Firmy pożyczkowe udzielają przedsiębiorcom pożyczek w wysokości nawet do 350 tysięcy złotych na zakup wyposażenia, samochodu firmowego, pokrycie bieżących wydatków firmy, rozwój technologii, jak również na zachowanie płynności finansowej. Na rynku znajdziemy szeroki wybór takich firm. Warto porównać ich bieżące oferty, które znajdują się w aktualnych rankingach przygotowywanych przez ekspertów finansowych.